SINGLETON ADVANCED RESCUE TRAINING NACELLE

Informacje o kursie

Czas trwania kursu: 1 dzień

Koszt kursu (wraz z VAT): 810 zł

Wymagania wstępne:

  • dowód osobisty
  • ważne św. zdrowia
  • nr WINDA ID z ważnymi modułami GWO (high, medical, manual)
  • odzież robocza

Opis kursu

Kurs Singleton Advanced Rescue Training Nacelle to zaawansowane szkolenie skoncentrowane na technikach ratownictwa w turbinach wiatrowych, dostosowane specjalnie dla pracowników branży wiatrowej. Program dwudniowego szkolenia skupia się na szerokim zakresie umiejętności, obejmując ocenę ryzyka, planowanie i przeprowadzanie działań ratowniczych w różnych scenariuszach spotykanych na turbinach.


Podczas kursu uczestnicy przechodzą praktyczne ćwiczenia, wykorzystując sprzęt ratunkowy, takie jak nosze ratunkowe i deski ortopedyczne. Dodatkowo, zdobywają wiedzę dotyczącą metod ewakuacji z różnych obszarów turbiny, m.in. gondoli, wieży i piwnicy. Kurs skupia się również na kluczowych aspektach, takich jak identyfikacja i wybór odpowiednich punktów kotwiczenia, zrozumienie kąta podnoszenia oraz współczynnika kąta. Dodatkowo, uczestnicy są szkoleni w kontroli zagrożeń związanych z niebezpiecznymi energiami oraz typowymi zagrożeniami w zamkniętych przestrzeniach.


Jednym z istotnych elementów szkolenia jest przekazanie teoretycznej wiedzy, co umożliwia uczestnikom efektywne i bezpieczne działanie w sytuacjach awaryjnych. Kurs obejmuje także strategie organizacji ratowania dla pojedynczego ratownika, zwiększając przygotowanie kursantów do reagowania w sytuacjach kryzysowych. Singleton Advanced Rescue Training Nacelle stanowi niezbędną część zapewnienia bezpieczeństwa pracowników w branży energetyki wiatrowej, podnosząc ich gotowość do skutecznego działania w różnorodnych sytuacjach awaryjnych.

Jak zapisać się na kurs?

On-line

Wybierz termin kursu i postępuj zgodnie z instrukcją

Telefonicznie

Rejestracja pod numerem:
+ 48 58 621 75 41

Poprzez e-mail

Wybierz kurs i odpowiedni termin i wyślij na:
szkola@morska.edu.pl

Terminy w najbliższym czasie

Potwierdzone
26 kwietnia 2024 Początek za 3 dni 26 kwietnia 2024 Koniec kursu
Wolne miejsca: 6
10 maja 2024 Początek za 17 dni 10 maja 2024 Koniec kursu
Wolne miejsca: 6
24 maja 2024 Początek za 31 dni 24 maja 2024 Koniec kursu
Wolne miejsca: 6
7 czerwca 2024 Początek za 45 dni 7 czerwca 2024 Koniec kursu
Wolne miejsca: 6
21 czerwca 2024 Początek za 59 dni 21 czerwca 2024 Koniec kursu
Wolne miejsca: 6